O nas Menu

Witaj w Hostelu Euro-Room,

tutaj średniowieczna tradycja Krakowa miesza się z kulturą współczesnej Europy.

Hostel Euro-Room to nowoczesny obiekt noclegowy, usytuowany na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy w samym sercu magicznego Krakowa. Jedyne 150m od Rynku Głównego, niespełna 1000m od urokliwego Kazimierza i zaledwie 1000m od Dworca Głównego. Ze względu na zabytkowy charakter kamienicy, w budynku nie ma windy. 
 

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 40 miejsc noclegowych. W zaskakująco niskiej cenie i o wysokim standardzie oferujemy noclegi w pokojach 1, 2, 3 oraz 4 osobowych z prywatnymi łazienkami i darmowym dostępem do internetu oraz w świeżo wyremontowanych apartamentach 2 i 5 osobowych z prywatnymi łazienkami i aneksami kuchennymi.
Dla tych, którzy szczególnie cenią prywatność, przygotowaliśmy dwa, dwupokojowe, 6 osobowe apartamenty z łazienkami, aneksami kuchennymi oraz osobnymi wejściami.
Każdy z pokoi w Euro-Room ma swój unikalny wystrój nawiązujący do najpiękniejszych miast Europy. Zaśnij w jednym z miast starego kontynentu: Atenach, Londynie, Madrycie, Wenecji, Lwowie, Wiedniu, Paryżu, Pradze, Oslo, Moskwie, Mediolanie, Amsterdamie lub Barcelonie byś rano mógł wyruszyć na zwiedzanie magicznego Krakowa.

Na życzenie gości przygotowujemy śniadanie w cenie 10 PLN/osoba.

Dla zmęczonych całodziennym zwiedzaniem lub pracą, przygotowaliśmy salon z wygodną sofą i TV-Sat. 

Pracownicy Euro-Room to doświadczeni, pełni radości i optymizmu młodzi ludzie, którzy z chęcią pomogą zorganizować czas w Krakowie. Doradzą co warto zobaczyć oraz gdzie smacznie zjeść. W naszej recepcji kupisz także bilety na koncerty i lokalne wycieczki. Recpecja funkcjonuje w godz. 8.00-22.00, w sprawie późniejszego zameldowania prosimy o indywidualny kontakt, mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Zarezerwuj swój niezapomniany pobyt w Krakowie już dziś!

Do zobaczenia w Euro-Room!